Základní škola a Mateřská škola Motýlek

Akce které proběhly v měsíci října (Hry bez hranic - bazén, Studenecký kapřík, Dopravní hřiště)

25. 10. 2017

Hry bez hranic - bazén

Ve čtvrtek 25. 10. 2017 se uskutečnil další ročník Her bez hranic. Akce byla připravena pro děti i dospělé pro zařízení okresu Nový Jičín.

Hry zahájil Mgr. Lakomý.  Velké poděkování patří organizátorům za připravené soutěže i atrakce. Členové sportovního plaveckého klubu pomáhali všem, kteří jí potřebovali, odbornou pomoc zajistili plavčíci a plavčice, pedagogický dozor, každá vysílající škola. Moderování aktivit se ujal p. Axman.

Úsměvy a radost účastníků jsou zcela vypovídající o atmosféře akce.

Studenecký kapřík 24.10. 2017

Studenecký kapřík je akce s tradicí. Schází se zde děti, rodiče i dospělí aby všichni společně zažili příjemné chvilky.  Zástupci naší školy se vypravili na oslavu desátých narozenin „Kapříka“ vlakem i svozovým autem. Všichni jsme si zatančili, zazpívali a zahráli. Organizátoři připravili dětem výborné občerstvení. Celá akce se podařila a už se těšíme na další.´

Návštěva dopravního hřiště 19.10.2017

Minulý týden navštívili žáci MŠ a ZŠ Motýlek dopravní hřiště. Za asistence Městské Policie jsme si vyzkoušeli jízdu na křižovatce se světelným značením, projeli jsme si jízdu zručnosti a dověděli se něco o výbavě kola.

 

Děkujeme městu Kopřivnice a Besipu za drobné dárečky, kterými byly děti odměněny.