Základní škola a Mateřská škola Motýlek

S Motýlkem za dobrodružstvím do Itálie

27. 01. 2015
Untitled document

S MOTÝLKEM ZA DOBRODRUŽSTVÍM DO ITÁLIE

Občanské sdružení při základní a mateřské škole Motýlek nabízí
relaxačně-sportovní pobyt pro rodiče s dětmi.

Zájezd zajišťuje cestovní agentura Landson s.r.o.

KDE: Itálie – San Benedetto (Palmová riviéra v střední části Itálie u Jaderského moře, San Benedetto je 50. tisícové turistické město s vyhlášenou šestikilometrovou palmovou promenádou, nachází se zde spousta obchodů, kaváren a samozřejmě nechybí ani kilometrové písčité pláže)

KDY: 5. června – 14. června 2015

DOPRAVA: klimatizovaným autobusem z Kopřivnice

UBYTOVÁNÍ: Rezidence Dei Mile *** (bohatě vybavena rezidence se sportovním zázemím i bazénem přímo u pláže, vhodná i pro vozíčkáře)

VYBAVENÍ APARTMÁNU A REZIDENCE: Kuchyňský kout se sporákem, lednička, nádobí, sociální zařízení + WC, balkon a ložnice, Wi-Fi zdarma, víceúčelové hřiště, dětský koutek, stolní tenis a možnost využívat pračku zdarma.

PROGRAM: Vždy 2 hodiny dopoledne a 2 hodiny odpoledne je zařízený program pro děti bez rodičů, kdy se budou účastnit celotýdenní tematické hry Cesta za jaderským pokladem.

Rodiče mohou cvičit 2x denně . Zároveň si mohou vyzkoušet řadu sportovních aktivit (handbike, plavání s ploutvemi, šlapadlo a další..)

Je možné absolvovat fakultativní výlety do Říma, San Marina, aqvaparku, nebo výletní lodí (nejsou zahrnuty v ceně)

CENA: 3790 Kč

 

(Cena zahrnuje 7x ubytování, dopravu autobusem, služby delegáta, program pro děti). V případě zájmu nebo dalších informací kontaktujte
Mgr. Martinu Davidovou (tel.: 605 422 880, e-mail:
krtulinda@seznam.cz)

cestovní agentura Landson s.r.o. 777 629 627

 

italie1 italie2 italie3