Základní škola a Mateřská škola Motýlek

Karneval 27.2.2015

01. 03. 2015
Untitled document

Maškarní karneval s Šaškem Vikym

V pátek 27. 2. jsme v „Motýlkovi“ pořádali karneval pro všechny děti z mateřské školy. Tentokrát nás navštívil ŠAŠEK VIKY. Přijel za námi až z Litovle. Během dvouhodinového programu vystřídal mnoho převleků, tancoval s dětmi různé animační tance a zahrál si s nimi zábavné hry. Šlo hlavně o poklad, který hlídala příšera. Děti musely zdolat spoustu nástrah a příšeru o poklad připravit. Během programu bylo objeveno několik dětských pěveckých talentů. Dále se dětem moc líbilo poslouchání zvuků, která mohou vydávat zvířátka. Děti všechno zvládly na jedničku, mnohokrát byly odměněny a jednou dokonce zasypány bonbony.

Dětem se dopoledne s ŠAŠKEM VIKYM moc líbilo, což jsme usoudili z úsměvů na tvářích a z jejich nadšeného vyprávění. Snad se za námi Šašek Viky přijede podívat i příští rok, my se na něj budeme těšit.

Karnevalu – naší parádní akce – se zúčastnilo 56 dětí ze speciálních i logopedických tříd MŠ a srdečně byli zváni i jejich rodiče a sourozenci. Děti měly připraveny nádherné kostýmy, jak se sami můžete přesvědčit v naší fotogalerii.

Text: Mgr. Petra Hanzelková

Foto: Pavel Honeš, Mgr.Hana Růžová

(hanaruz)