Základní škola a Mateřská škola Motýlek

Změna systému na stravování VISplzeň od 1.11. 2020

23. 10. 2020

Vážení rodiče a strávníci.

Dovoluji si Vám oznámit změnu stravovacího systému. Od 1.11.2020 budeme používat nový stravovací program VIS.

V přiloženém odkazu najdete potřebné informace o programu https://web.visplzen.cz/produkty/stravovaci-systemy/strava-cz-objednavani-internetem/Odhlašování stravy bude pak probíhat přes tento systém.

Všichni strávníci si zakoupí ČIP u vedoucí školní jídelny, cena čipu je 115 kč. Vzhledem ksituaci COVID prosím všechny rodiče, aby peníze za své dítě předali paní učitelce, která jim pak čipy předá.

Dospělí strávníci si mohou ČIPY zakoupit v pracovních dnech od 6:00 do 12:00 hodin u vedoucí školní jídelny.

Platba bude vhotovosti. V momentě, kdy budou mít všichni strávníci ČIPY zakoupené, spustíme výdej stravy přes terminály.

O termínu vás budeme včas informovat. V měsíci listopadu už nebude možné objednávat přes estravu, jako doposud. Všechny změny při odhláškách, či volbě č.2 pro dospělé strávníky nahlaste vedoucí školní jídelny, která změny provede. PROSÍM VŠECHNY RODIČE, ABY VEDOUCÍ ŠJ NAHLÁSILI EMAILOVÉ ADRESY PRO PŘÍMOU KOMUNIKACI.

Na emailové adresy budu zasílat všechny informace o stravování a pokyny kpřihlášení hromadně. Bohužel se přesný termín rozjezdu zkomplikoval situací COVID. Omlouvám se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

Monika Nováková
Vedoucí Školní jídelny